جزئیات ویژه

براکت های ویویدکس با رنگ الکترواستاتیک و ضخامت ورق 1.5 میل

براکت های ویویدکس برای انواع تلویزیون های موجود در بازار طراحی شده است، بنابراین شما نباید نگران نام تجاری و اندازه تلویزیون خود باشید. براکت های ویویدکس مناسب برای LCD، پلاسما و یا حتی تلویزیون های LED است.

 

ویژگی ها

 • رنگ الکترواستاتیک
 • قابل نصب بر روی دیوار و کنج
 • برش لیزری
 •  قابلیت نصب آسان

 

سفارش دهید آموزش نصب

 • توضیحات
 • مشخصات فنی
 • واژه براکت (Bracket) کاربردهای مختلفی دارد و عموما در صنایع به انواع نگهدارنده هایی که حداقل دو شئ یکسان یا مختلف را به یکدیگر متصل می نمایند اطلاق می گردد. براکت های ساخته شده عموما از جنس ورق های سرد آهن Cold Roll Steel می باشند و بعضی از آنها ترکیبی از آهن، آلومینیوم و قطعات پلاستیک می باشند و بر اساس کاربردهای مختلف به گروه های زیر تقسیم بندی می شوند.در گروه رایانه، صوت و تصویر نیز با ورود انواع تلویزیون و مانیتور های تخت به عرصه زندگی مردم و همچنین لزوم استفاده بهینه از فضای موجود یا زیبایی محیط سبب گردیده تا نصب تلویزیون و مانیتور به دیوار و سقف بسیار رایج گردد.

  کاربران می توانند با استفاده از براکت یا پایه های فلزی، انواع تلویزیون های ال سی دی (LCD TV )، ال ای دی ( LED TV )، پلاسما ( Plasma TV )، منحنی ( Curved TV ) یا OLED و مانیتور های ال ای دی و ال سی دی را در محل های مورد نظر خود نصب نمایند.

  از این رو بیشترین کاربرد براکت ها برای نصب تلویزیون و مانیتورهای تخت به دیوار سبب گردید تا واژه براکت دیواری بسیار رایج گردد، البته ناگفته نماند کلمه براکت (Bracket) در واقع یک کلمه انگلیسی می باشد که در فارسی بسیار رایج گردیده است.

   

  نوع محصول:براکت های دیواری ویویدکس
  رنگ:رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک
  مهره ها:از نوع کاسه نمددار
  ضخامت ورق:1.25 میلی متر
  جنس ورق:Cold Roll Steel
  اهرم میانی:ABS ضد شکنندگی
  نوع اتصالات:پیچ و مهره - رول پلاک
  طول سینی:۵۰ سانت
  طول شاخک ها:44 سانت
  نوع برش:لیزری
  حداقل تحمل بار:بسته به نوع براکت متغیرمی باشد
  سایر توضیحات:بکارگیری از شفت بسیار مقاوم در بازوها-مناسب برای تمام سایز ها-
    
    
    
    
    
    
    
    
    

  جدیدترین محصولات